Задание арматуры для физнелина

Вопрос разработчикам. Как правильно задать количество арматуры пластин для физически нелинейного расчета? Я например хочу задать d10 шаг 200. Как перевести эту величину в ваш эквивалент? Напишите результаты для листового, сеточного и стержневого эквивалентов.

   RSS
Задание арматуры для физнелина
 
Вопрос разработчикам. Как правильно задать количество арматуры пластин для физически нелинейного расчета? Я например хочу задать d10 шаг 200. Как перевести эту величину в ваш эквивалент? Напишите результаты для листового, сеточного и стержневого эквивалентов.
Страницы: Пред. 1 2
Ответы
 
Проверил  примером. Если не проводилось  согласование осей для выдачи результатов, то армирование задается в направлении родных местных осей, если согласование выполнялось, то относительно согласованных осей.  все ок
 
Спасибо. А если сначала задал армирование относительно главных осей , которые не совпадают с местными плиты, а потом выравнил оси? :)  
 
Добрий день.
А можна в одному каркасі задати різні матеріали - для плит бетон С20/25 а для колон та стін бетон С25/30, та різне армування? Я зараз роблю нелінійний розрахунок плити перекриття по балкам та з капітелями в Лірі 2013 R3, і не можу задати різні параметри матеріалів для різних елементів конструкції каркасу. Особливо цікавить повзучість бетону, яка для плит та балок має різні характеристики Вн (бета аш), які залежать від теоретичного розміру елементу. Якщо я не помилясь, цей теоретичний розмір буде різний для плит та балок одного і того ж перекриття. Чи можна назначать одне значення Вн як для плит так і для балок?
 
Добрий день.
Якщо задавать арматуру стержневого типу (фізичний еквівалент сітки) для нелінійного розрахунку плити (та сама арматура діаметром 10 мм з кроком 200 мм), потрібно задавать еквівалентну товщину стержневої арматури сітки та кількість стержнів на 1 погонний метр. Якщо задавать 5 стержнів, то еквівалентна товщина арматури буде від площі одного стержня на погонний метр, яка потім помножиться на 5 заданих стержнів (для Ф10 це 0,785 см2 та, відповідно Hx чи Hy буде 0,00785 см) чи потрібно задавать для всіх 5 стержнів на 1 погонний метр (5ф10 буде 3,93 см2, відповідно Hx чи Hy буде 0,0393 см), а кількість стержнів вказується тільки для задання відстані між сусідніми стержнями сітки?
Изменено: Sasha77 - 14.08.2022 14:47:52
 
Добрий день, Sasha77!
Цитата
Sasha77 написал: потрібно задавать для всіх 5 стержнів на 1 погонний метр (5ф10 буде 3,93 см2, відповідно Hx чи Hy буде 0,0393 см)
треба робити так
кількість стрижнів вказується для того, щоб перейти від еквівалентної площі сітки до конкретного диаметра при розрахунку параметрів тріщін

З повагою, Олексій Тищенко
Страницы: Пред. 1 2
Читают тему (гостей: 1)